התאמת במות לאירועים

 
באירועים רבים יש במות ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום השכרת במות לאירועים ולהתאים את הבמה בהתאם לסוג האירוע, גודל הבמה הנדרש ותכונות הבמה הנדרשת לאירוע. יש הבדל משמעותי בין במה לנואם בכנס (פודיום) או תערוכה לבין במה המשמשת לקונצרט רוק עם להקה גדולה. תכונות הבמה משתנות מאירוע לאירוע וחשוב כי החברה תתאים את הבמה ותדאג לבטיחות המשתתפים. חברה מקצועית תתאים את הבמה בהתאם למאפייני האירוע ויש קריטריונים רבים המשפיעים על סוג הבמה ובעיקר דגש בנושא העמידות והבטיחות.

 

במות בהתאמה אישית

כאשר פונים לחברה המשכירה ומקימה במות חשוב להקשיב לייעוץ המקצועי של החברה. אין לקחת סיכונים וחשוב להקפיד על נושא הבטיחות. חברה מקצועית תלווה את הפרויקט עם מהנדס מקצועי וצוות מנוסה והחברה תדאג לייעץ ללקוח איזה במה נדרשת לאירוע שלו. חברות בענף יודעות להרכיב במות מסוגים שונים ובגודל שונה, כאשר יש להתקין במה עליה רוקדים נהוג להקים במה עמידה ובטוחה עם ריצוף המיועד לריקודים בעוד שהקמת במה לאירוע משפחתי כמו חתונה דורשת מומחיות אחרת ויש להקפיד על במה בגובה הולם עם דגש על בטיחות והתאמה למשקל המשתתפים שיעמדו על הבמה ומשקל הציוד. לכל אירוע יש לתכנן במה בפיקוח הנדסי מוקפד ואת התקנת הבמה ילווה מהנדס מקצועי הנמצא בשטח ומקפיד על כל שלבי ההקמה.

 

שירות מקצועי אמין ומהיר

חברות להשכרה והקמת במות מציעות ציוד מקצועי מתקדם ובטוח, וצוות יעיל ומנוסה של מתקיני במות, מעצבים ומהנדס המפקח על תכנון הבמה והקמתה בשטח. חברה מקצועית מגיעה עם כל הציוד הנדרש להתקנת הבמה במשאית וצוות יעיל יפעל באופן מהיר ובטוח להתקין את הבמה בהתאם ללו"ז הנקבע מראש וידאג לפירוק מהיר של הבמה עם סיום האירוע. חשוב כי החברה תבדוק את השטח עליו יש להתקין את הבמה ותייעץ או תכשיר את הקרקע לפני התקנת הבמה כך שזו תעמוד באופן בטוח ויציב. החברות יודעות להשלים את העבודה עם מעקות בטיחות, מדרגות נוחות ותוספות אסתטיות שנועדו למראה מרהיב של הבמה והתאמה לסגנון האירוע. 
 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: במות להשכרה