שרותי במה

 

הבמה היא לב ליבו של האירוע, היא מרכז האירוע וצריכה על כן להיות מותאמת לצרכיו בצורה מדויקת ומושלמת "כמו כפפה ליד".  בנוסף לכך ולא פחות חשוב מכך, הבמה חייבת להיות בטיחותית, המשתמשים בה צריכים להרגיש שהם על "קרקע בטוחה" , להרגיש בבית. הבמה צריכה להיות שם בזמן שהיא תשמש גם את תקופת החזרות, לכן ההקמה שלה צריכה להיות בהתאם ללוח הזמנים של האירוע והחזרות לו.

 

ממי להזמין שירותי הקמת במות ?  
שירותי הקמת במות הם אנשי מקצוע , הם ספקי שירות מקצועיים  המודעים לעובדה שהם נושאים באחריות להצלחת האירוע .  הם יודעים שעליהם לעמוד בלוח זמנים מוגדר , שעל זה יקום ואו ייפול האירוע , הם יודעים שעליהם להקפיד על כללי בטיחות וביטחון. שירותי הקמת במות מקצועיים מקפידים להעסיק אנשים מיומנים מקצועיים , רציניים ואחראים , ובעיקר כאלה שיש להם  הכשרה וניסיון , הם מתחייבים למקצועיות , ועמידה בלוח זמנים.

 

תיאום צרכים וסיכום הפרטים
חשוב שטרם הקמת הבמה  יתקיים מפגש בין שירותי הקמת במות לבין הלקוח. במפגש זה יסוכמו כל הפרטים הנוגעים להקמת הבמה ויערכו כל הסיכומים בכתב ובעל פה. נושאים כמו ייעוד הבמה , משקל המשא שעליה, מיקומה המדויק,  כיוון הבמה , המועד המדויק של ההקמה , אופי האירוע , מספר אנשים משוער שיעלה על הבמה, הציוד , אופי הפעילות שעל הבמה, חשוב להדגיש אם ירקדו על הבמה , יפעילו לחץ וכוח אחרים , וכך הלאה.

 

שקיפות של כללי הבטיחות והפיקוח על ההקמה
חשוב ששקיפות מלאה תתקיים במהלך כל ההתקשרות באשר לכללי הבטיחות והביטחון . שירותי הקמת במות יחשפו את כל כללי הזהירות והביטחון בהם נוקטים לבניית במה בטוחה . הן בשלב ההקמה של הבמה  והן בשלב האירוע והפירוק של הבמה.  הפיקוח על תקינות הבמה יכלול אישור חתום של מהנדס מורשה , אשר יחתום על תקינות הבמה. שירותי הקמת במות יקפידו לספק  שירותים בכל מקום בו תנאי השטח מתאימים מבחינה בטיחותית .

 

סוגים של במות
קיימים סוגים שונים של במות  המותאמות כמובן לצרכים השונים של הלקוחות. יש לקוחות המבקשים רק הגבהה קלה , לכן רחבה מוגבהת קטנה תספק אותם , קיימות גם במות לצרכים ביתיים, כמה פלטות הגבהה שמניחים על האדמה , על שבילים , בגינה , בחצר  ועוד. יש גם במות מעץ  שיש להם מבנה ברזל, בדרך כלל מותאמות לאירועים קטנים בחוץ , יש במות בגבהים שונים , יש במות במפלסים  יש במות המותאמות לשטח סגור ויש במות המותאמות לשטח פתוח. הבמות מותאמות לייעודן , למשל יש במות המוקמות מעל בריכה לצורך תצוגות אופנה , וכדומה.  חשוב להדגיש שירותי הקמת במות יכולים להתאים ללקוח במה בהתאמה אישית .